Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good product! and cheap!
Color: 10A C-c
Size: 1.5M
Price: 20kr
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | 10A C-c |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | Others |
| SKU | sw25032655825929630 |
Brand Name: kamyuurs
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/kamyuurs-sc-0142200376.html
Quality: 8090991 people said the quality is very good!
Author: m***t
Date:
Review: very good product! and cheap!
Color: 10A C-c
Size: 1.5M
Author: b***e
Date:
Review: working perfectly 👍 2m
Color: 10A C-c
Size: 2m
Author: W***r
Date:
Review: very good quality thank you
Color: 10A C-c
Size: 3m
Author: s***a
Date:
Review: Love it, very nice cable!
Color: 10A C-c
Size: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.